MT Deneyim Okulu

Bugün, özellikle odaklandığım girişimcilik alanında ve hayatın tüm alanlarında deneyimsel öğrenmenin değerini bizzat kendim deneyerek görüyorum. Girişimciliğin, ticaretin ve en önemlisi de hayatın kendisi zaten bir deneyim okulu. Buradan hareketle ben de girişimcilik ekosistemine ve teknolojinin gelişiminde rol oynayan tüm kişi ve kuruluşlara faydalı olmak için MT Deneyim Okulu atölyeler serisini oluşturmaya karar verdim. Böylece girişimci adayları, girişimciler, satış-pazarlama alanına gönül verenler, inovasyon ve teknoloji alanlarında, yaratıcılık gerektiren tüm alanlarda çalışanlar için verimli bir öğrenim ortamı doğmuş oldu.

Deneyimsel öğrenmenin en büyük avantajı, bu süreci yaşayan kişilerin, içlerinden gelen bir motivasyonla, gelişme kaydetmek istedikleri alanlarda derin farkındalıklar elde edebilmeleri, kendi kendilerine liderlik ederek öğrenme kapasitelerini geliştirebilmeleri.

Yeni Etkinlikler

23 – 24 Şubat 2019 – Satışın Bilimi ve Sanatı Atölye Serisi


ÇOK YAKINDA

2019 – Satışın Yasaları ve Ticaretin Prensipleri
2019 – Ah Bu İşler! Sevmeden Yapılmaz ki!


Geçmiş Etkinliklerim

9 Aralık 2018 – Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi

10 Ocak 2019 – Satışın Bilimi ve Sanatı Üzerine Bir Sohbet


“Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi” Hakkında Ne Dediler?

Her olayda ve her durumda herkes tabloya farklı açıdan bakıp, farklı değerlendirebilir. Bu atölyede satış yapabilmek için de karşımdakinin ne istediğini bilmem ve kendimi müşteri yerine koyup onu anlamam gerektiğini fark ettim.

Şule AlanŞule'nin Şirin Mutfağı

Bu atölyede istediğim alan ne olursa olsun başarılı olmak için kendimi tanımam gerektiğini ve karşındakinin gözünden bakabilmenin elzem olduğunu anladım.

Aleyna GüzelEdvido

Aynı resme bakan insanların, gördüğü şeyler birbirinden farklı olabiliyor. Satışta da her müşterinizi aynı teknikle ikna etmeye çalışmak sizi yolda bırakabiliyor. Bu işin sanatı kişiye özel bir deneyim tasarlamaktan geçiyor. Bu keyifli atölye bunları anlamanızı ve keşfetmenizi sağlıyor.

Ali Can Erk Vagustim

Satış eğitimi standartlarını zorlayan, ezber bozan bir teknik. Kişinin satış alanında kendini nerede, ne kadar yetkin gördüğünü, neye ihtiyacı olduğunu fark etmesini sağlayan ilginç bir eğitimdi.

Seval Akansoy O İş Cepte

Oldukça keyifli ve verimli bir etkinlikti.

Furkan ÇomoğluHuawei