MT Deneyim Okulu

MT Deneyim Okulu – İşiniz, Markanız ve Siz – Oyunlaştırılmış Atölyeler Serisi 

“İşiniz, Kariyeriniz, Girişiminiz ve Kendinize Dair Kapsamlı, 2 Bölümlük,  Oyun-Atölye Serisi”

“Bireysel marka olmak, işiniz ne olursa olsun, başarınızda çok kritik bir rol oynar. Bunun farkında olmasanız bile markanız ve imajınız, başkalarının sizi nasıl gördüğünü ve sizin hakkınızda ne düşündüğünü etkiler. ” – Mine Tezer

“Marka olmak mı, olmamak mı?”, “Pazarlama mı, Satış mı?”, “Herşey bir tarafa önce satışlara mı odaklanmalı?”, “Kurumsalda devam mı yoksa kendi kanatlarınla uçmak mı?”, “Girişimci olmak mı, yoksa mevcut işe devam mı?”

Bu ve benzeri sorular varsa kafanızda, hem işiniz/girişiminiz/markanızla hem de kendi yolunuzla ilgili, gelin bu sonbahar mevsimini iyi bir motivasyon ve güzel farkındalıklarla değerlendirin: Yaratıcılığınızı, üretkenliğinizi, enerjinizi ve satış potansiyelinizi oyunlarla zenginleştirilmiş, birbirinden bağımsız, 2 ayrı oyun-atölye serisi ile aktive edin. Ardından isterseniz, burada öğrenilen, deneyimlenen, farkına varılan herşeyi 6 haftalık  kişiye özel (her hafta 45 dakikalık) Zoom Online birebir mentroluk-koçluk çalışmalarıyla birlikte uygulamaya geçirelim.

Atölye Tarihleri:

17 Ekim Cumartesi – Farkındalık Okulu // 24 Ekim Cumartesi – Aksiyon Okulu

Geçmiş Etkinlikler

9 Aralık 2018 – Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi

10 Ocak 2019 – Satışın Bilimi ve Sanatı Üzerine Bir Sohbet

23-24 Şubat 2019 – Satışın Bilimi ve Sanatı Atölye Serisi


“Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi” Hakkında Ne Dediler?

Her olayda ve her durumda herkes tabloya farklı açıdan bakıp, farklı değerlendirebilir. Bu atölyede satış yapabilmek için de karşımdakinin ne istediğini bilmem ve kendimi müşteri yerine koyup onu anlamam gerektiğini fark ettim.

Şule AlanŞule'nin Şirin Mutfağı

Bu atölyede istediğim alan ne olursa olsun başarılı olmak için kendimi tanımam gerektiğini ve karşındakinin gözünden bakabilmenin elzem olduğunu anladım.

Aleyna GüzelEdvido

Aynı resme bakan insanların, gördüğü şeyler birbirinden farklı olabiliyor. Satışta da her müşterinizi aynı teknikle ikna etmeye çalışmak sizi yolda bırakabiliyor. Bu işin sanatı kişiye özel bir deneyim tasarlamaktan geçiyor. Bu keyifli atölye bunları anlamanızı ve keşfetmenizi sağlıyor.

Ali Can Erk Vagustim

Satış eğitimi standartlarını zorlayan, ezber bozan bir teknik. Kişinin satış alanında kendini nerede, ne kadar yetkin gördüğünü, neye ihtiyacı olduğunu fark etmesini sağlayan ilginç bir eğitimdi.

Seval Akansoy O İş Cepte

Oldukça keyifli ve verimli bir etkinlikti.

Furkan ÇomoğluHuawei