Nov 21 2020

MT Deneyim Okulu – İşiniz, Markanız ve Siz

  • 12:00 / PM
  • Zoom Online

Atölye Tarihleri: 21 Kasım Cumartesi – 28 Kasım Cumartesi

MT Deneyim Okulu – İşiniz, Markanız ve Siz

“İşiniz, Kariyeriniz, Girişiminiz ve Kendinize Dair Kapsamlı, 2 Bölümlük, Oyun-Atölye Serisi”

“Bireysel marka olmak, işiniz ne olursa olsun, başarınızda çok kritik bir rol oynar. Bunun farkında olmasanız bile markanız ve imajınız, başkalarının sizi nasıl gördüğünü ve sizin hakkınızda ne düşündüğünü etkiler. ” – Mine Tezer 

“Marka olmak mı, olmamak mı?”, “Pazarlama mı Satış mı?”, “Herşey bir tarafa önce satışlara mı odaklanmalı?”, “Kurumsalda devam mı yoksa kendi kanatlarınla uçmak mı?”, “Girişimci olmak mı, yoksa mevcut işe devam mı?”

Bu ve benzeri sorular varsa kafanızda, hem işiniz/girişiminiz/markanızla hem de kendi yolunuzla ilgili, gelin bu sonbahar mevsimini iyi bir motivasyon ve güzel farkındalıklarla değerlendirin: Yaratıcılığınızı, üretkenliğinizi, içsel enerji ve satış potansiyelinizi 2 farklı içerik ile tasarlanmış, oyunlarla zenginleştirilmiş zoom üzerinden online yapılacak 2 ayrı oyun-atölye ile aktive edin:

21 Kasım Cumartesi-Atölye 1: Farkındalık Okulu Online Oyun-Atölyesi,

28 Kasım Cumartesi-Atölye 2: Aksiyon Okulu Online Oyun-Atölyesi

İçerikleri açısından birbirinden bağımsız, fakat konu bütünlüğü açısından birbirine bağlı bu iki atölye  MT Deneyim Okulu Eğitim serisi bünyesinde hazırlanmıştır. İsterseniz, mevcut ihtiyaçlarınız çerçevesinde sizin için uygun olan atölyelerden birine katılabilirsiniz veya dilerseniz, her iki atölyeye katılarak bir süreç deneyimi yaşar, hem mevcut durum analizinizi yapar, hem de buna göre eylem planınızı oluşturursunuz.   Ardından, eğer isterseniz, bu atölye çalışmalarında öğrenilen, deneyimlenen, farkına varılan herşeyi 6 haftalık kişiye özel (her hafta 45 dakikalık) Zoom Online birebir mentroluk-koçluk çalışmalarıyla birlikte uygulamaya geçirebiliriz.

2020 yılının sonbahar dönemi için hazırlanmış olan bu atölye serilerinde neler var?

Atölye 1 – Farkındalık Okulu

2’şer saatlik iki bölümden oluşan ve toplamda 4 saat olan bu ilk atölyede, adından da tahmin edebileceğiniz gibi kendinizi, işinizi, hedef ve hayallerinizi masaya yatırıp analiz edecek, eğlenceli keyifli oyunlarla deneyimlerinizi içselleştirebileceksiniz. Kendinizin marka gücünü test edecek; işiniz/kariyeriniz ne olursa olsun, bireysel marka olmanın inceliklerine yoğunlaşacaksınız, yoğun bir keşif yaşayacaksınız. Kısaca, mevcut durum analizinizi yaparak, şu anda nerede olduğunuzu ve nereye gitmek istediğinizi tespit ederek farkındalığınızı derinleştireceksiniz: Neredeyim ve nereye gitmek istiyorum?

“Unutmayın, yol haritanız için, nereye gideceğinizi bilmek kadar, nerede olduğunuzu bilmek de önemli!” – Mine Tezer

 Atölye 2 – Aksiyon Okulu

2’şer saatlik iki bölümden oluşan ve toplamda 4 saat olan, serinin ikinci atölyesinde ise,  hedeflerinize ulaşmak, aksiyona geçebilmek için nelere ihtiyacınız olduğunu tespit edecek, bu tespitlerinizi nasıl hayata geçireceğinize odaklanacaksınız. Yani, hayal kurmakla kalmayacak, bizzat eyleme geçeceksiniz. Satışa odaklanmak, değer yaratmak, pazarlamayı bilmek, teslimatları doğru ve zamanında yapabilmek, finansmanı yönetebilmek. Yani, doğru yer ve zamanda doğru adımları atabilmek ve bireysel marka gücünüzü işinize nasıl yansıtacağınızı ve işinizi/girişiminizi nasıl daha ileriye taşıyacağınızı deneyimleyerek öğreneceksiniz: İstediğim hedefe nasıl ulaşacağım? Hangi araçlar bana daha uygun?

Bol aktiviteli ve pratik uygulanabilir metodolojilerle donatılmış bu atölyelerde kararsızlık yaşadığınız birçok alana ışık tutacak çalışmalar yapıyor olacaksınız. Böyle bir ödülü kendinize vermek istemez misiniz?

Haydi o zaman, hemen kayıt için iletişime geçin!

Bizi ve atölye programını yakından tanıyıp detaylı bilgi almak ve sorularınız için:

Eposta                       : iletisim@minetezer.com

Whatsapp             : www.minetezer.com

İş Tlf                          : 0.212.7060 445  

ATÖLYELERİN PROGRAMI:

 İşiniz, markanız ve kendinize farklı bir bakış

21 Kasım Cumartesi ve 28 Kasım Cumartesi günlerinde Zoom üzerinden online canlı olarak gerçekleştireceğimiz “İşiniz, Markanız ve Siz” Atölye Serisinin ilki olan “Farkındalık Okulu” atölyesinde bir taraftan kişisel marka oluşturmak, girişimcilik ruhu ve kariyer yolunda farkındalık konularının temel unsurlarını oyunlar eşliğinde deneyimleyip irdelerken, diğer taraftan konuların prensipleriyle kendi kendinizi tartıp test etme imkanı bulacaksınız. İkinci atölye olan “Aksiyon Okulu”nda ise kendi kararlarınızla belirlediğiniz  hedeflerinize ulaşmanın yollarını irdeleyecek, araçlarınızı sorgulayacaksınız.

 Kendi kendine koçluk oyunları ile katılımcılar “güçlü ve zayıf yönleri”, “motivasyonları”, “kendine ve tüm sürece liderlik etmek”, “değer yaratmak, değer katmak” gibi iş hayatında, ticaret ve satışta çok kritik olan unsurları bizzat deneyimleyerek yoğun bir öğrenim süreci yaşayacaklar. “Ürün fikri geliştirmek”, “işletmesini değerlendirmek” gibi alanlarda da farkındalık yaşayıp, yanlarında zengin bir deneyim ve araçlar çantasıyla ayrılacaklar. Ardından istedikleri takdirde, her hafta 45 dakikalık birer seans şeklinde 6 haftalık birebir mentoluk-koçluk süreciyle, atölye çalışmalarını işlerine yansıtarak uygulamaya başlayacaklar.

İşiniz, Markanız ve Siz Atölyesi’ne kimler katılabilir?

  • Girişimcilik yolunda ilerleyenler, işini kuracaklar
  • Girişimciler ve kendi işini kurmuş olanlar
  • Kurumsal bünyede kurulu girişimci ekip üyeleri
  • Kurumsalda devam mı girişimci olmak mı diye soranlar
  • Marka olmak veya markalarını geliştirmek isteyenler
  • Satış ve pazarlama departmanlarında çalışanlar
  • İletişim ve liderlik becerilerini geliştirmek isteyenler
  • Farklı bakış açıları edinmek isteyenler

ATÖLYE SERİSİ DETAYLARI:

ETKİNLİK: MT Deneyim Okulu: İşiniz, Markanız ve Siz Atölyeleri

YER: Zoom Online Canlı

TARİH & SAAT: 21 Kasım Cumartesi : 2 + 2 (toplam 4 saat)

28 Kasım Cumartesi : 2 + 2 (toplam 4 saat)

HAZIRLAYAN, SUNAN ve YÖNETEN: Mine TEZER

Dünyada olmasını istediğiniz değişimin kendisi olun…

Detaylı Bilgi ve Sorularınız İçin İletişim Bilgileri:

 iletisim@minetezer.com0.212.7060 445

Whatsapp Hattı için: https://minetezer.com/