Feb 23 2019

Satışın Bilimi ve Sanatı Atölye Serisi

  • 09:00 / AM
  • Kolektif House Maslak No:6 Ahi Evran Caddesi #D:3 İstanbul 34398

*Atölye ÜCRETLİDİR.

Eventbrite üzerinden sadece ücretsiz ön kayıt yapabilirsiniz. Detaylı sorularınız, kesin kayıt ve bilet alımı için lütfen iletisim@minetezer.comadresinden iletişime geçin.

“Bir insana hiçbir şey öğretilemez, ancak öğrenmek istediğini kendi içinde bulmasına yardım edilebilir.” – Galileo Galilei

İlkini 9 Aralık 2018 Pazar günü gerçekleştirmiş olduğumuz 4 saatlik “Satışın Bilimi ve Sanatı” atölyemizi değerli katılımcılarımızdan ve Satış-Pazarlama konularına gönül vermiş değerli uzmanlardan aldığımız geri bildirimlerle zenginleştirerek yoğun bir deneyim sunacak kapsamlı içerik ve uygulamalarla 2 tam güne çıkardık. 23-24 Şubat tarihlerinde sizlerin ilgi ve katılımlarınıza sunuyoruz.

Satış ve liderlikle ilgili bildiğiniz pek çok şeyi unutun!

Satış, ticaret, girişimcilik yoğun bir şekilde insan hayatına dokunmayı, insanlarla iletişimde olmayı ve bu nedenle de hem kendimizi hem de hedef kitlemizi çok iyi tanımayı gerektirir. Bu alanda başarılı olmak için sadece uzmanlardan birşeyler dinleyerek, kendi kendimize okuyarak, videolar izleyerek, alışılmış rutinlerde eğitimler alarak kendimizi geliştirmeye çalışmak yetmez. Bizzat prensipleri içselleştirmek, satış oyununu etkili biçimde deneyimleyerek farkındalık kazanmak, satışın psikolojisini iyi anlamak, tam anlamıyla ticarette derinleşip ustalaşmak için gereklidir. Peki o zaman bu satış oyunu nasıl oynanır?

Satışın Yasaları, Ticaretin Prensipleri ve Oyunun İçsel Dinamikleri

Yaratıcı bir girişim fikriniz olabilir, iş planınızı tamamlamış, ürün ve hizmetlerinizi tanımlamış, belki yatırım da almış olabilirsiniz. Peki, ya insan kazanmak? Evet evet, “satış yapmak” demiyoruz, “insan kazanmak” diyoruz. Çünkü SATIŞ, bir İNSAN KAZANMA sanatıdır, para kazanmak ancak bundan sonra gerçekleşir.

Girişimcilik her geçen gün daha da yaygınlaşırken ve teknoloji de hızla hayatlarımıza nüfuz ederken, satış ve pazarlama çok daha önemli hale geliyor. Hal böyleyken, “Eyvah! Batıyorum ve bir tek satış bile yapamıyorum!” sözünü daha fazla kişiden duymaya başlıyoruz. Çünkü unuttuğumuz bir şey var: Başkalarına yardımcı olabilmek için karşılıklı güveni oluşturmak, bunun için de karşımızdaki kişiyle iletişim kurabilmek ve onun hayatında bir değer yaratmak gerekli!

Satış baskıları, kriz yönetimi, pazar koşulları, artan rekabet, pazartesi sendromları, başkalarının gündemleri ve öncelikleri içinde kendinizi unutup sadece bugünü kurtarmaya çalışan bir ticaret/girişimcilik/satış yolculuğu mu?

Yoksa içinizdeki “insan odaklı, sanatçı ruhlu, lider satış ustasını” keşfedip gün yüzüne çıkararak, yüksek motivasyon ve istikrarlı pozitif enerjinizle ticaretinizi, girişimciliğinizi keyifli bir yolculuğa dönüştürüp, ideallerinizi de içeren bir yaşama doğru yol almak mı? Karar sizin…

ATÖLYE PROGRAMI:

Satışa ve kendi satış tarzınıza farklı bir bakış

23 ve 24 Şubat tarihlerinde 2 gün boyunca gerçekleştireceğimiz 16 saatlik zenginleştirilmiş Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi’nde bir taraftan satışın bilimi olarak tabir ettiğimiz temel prensiplerini gözden geçirirken, diğer taraftan daha çok işin insani boyutuna ve sanatına odaklanacağız.

Kendi kendine koçluk oyunları ile katılımcılar “iletişim”, “özgüven, güven vermek, müşteriye ve kendine güvenmek”, “kendine ve tüm sürece liderlik etmek”, “değer yaratmak, değer katmak”, “motivasyon”, “takım olmak ve takım ruhu”, “hedefler ve zirveye konsantre olmak” gibi satışta çok kritik olan unsurları bizzat deneyimleyerek yoğun bir öğrenim süreci yaşayacaklar. Atölyeden, yanlarında zengin bir farkındalık kazanarak ayrılacak, ertesi sabah enerjik ve canlı bir pazartesiye merhaba diyecekler.

Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi’ne kimler katılabilir?

– Satış, pazarlama alanında çalışan ve farkındalığını derinleştirmek, yeni bakış açıları kazanmak isteyenler

– Girişimcilik yolunda ilerleyenler

– Genç girişimciler

– Startuplar

– Kurumsal bünyede kurulu girişimci ekipler

– İletişim ve liderlik becerilerini geliştirmek isteyenler

– Farklı bakış açıları edinmek isteyenler

– Şirket yöneticileri

ATÖLYE DETAYLARI:

23-24 Şubat tarihlerinde 2 gün boyunca Kolektif House Maslak Tree Room’da yeriniz hazır. Ama lütfen acele edin, çünkü atölye boyunca deneyimleyeceğiniz koçluk çalışmalarının verimini yükseltmek için katılım kontenjanla sınırlıdır.

ETKİNLİK: MT Deneyim Okulu: Satışın Bilimi ve Sanatı Atölyesi

YER: Kolektif House Maslak – Tree Room
TARİH & SAAT: 23-24 Şubat 2019 09:00-18:00

HAZIRLAYAN, SUNAN ve YÖNETEN: Mine TEZER

Dünyada olmasını istediğiniz değişimin kendisi olun…

İletişim Bilgileri:

iletisim@minetezer.com

https://minetezer.com/